BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 12398152
nr 1239 8152
Bordslampa
20-tal, nysilver. Höjd: 40 cm ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:41:47
4/3 12:55:02
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.